Home / AKTUALITY / Výcvik Modulu záchrany pred povodňami s využitím člnov

Výcvik Modulu záchrany pred povodňami s využitím člnov

Výcvik Modulu záchrany pred povodňami s využitím člnov

V dňoch 9 – 11. apríla 2019 sa v priestoroch Výcvikového centra HaZZ Lešť koná výcvik Modulu záchrany pred povodňami s využitím člnov (National flood rescue module using the boats). Na cvičení sa zúčastňujú príslušníci zaradení do skupín Západ, Stred a Východ. Cieľom cvičenia je prehĺbenie znalostí taktických zásad a postupov, príprava ŠOP (štandardné operačné postupy), zosúladenie podmienok a následných postupov pri vnútroštátnom nasadení modulu. Výcviku sa v priebehu troch dní zúčastní 32 príslušníkov HaZZ.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Za trištvrte roka 2019 horelo najčastejšie v sobotu, najviac požiarov vzniklo v marci

Za trištvrte roka 2019 vzniklo na území Slovenskej republiky 7 751 požiarov, ktoré spôsobili škody …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X