Home / AKTUALITY / Vyhodnotenie Krajskej súťaže vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel s medzinárodnou účasťou v Trnave

Vyhodnotenie Krajskej súťaže vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel s medzinárodnou účasťou v Trnave

Na Trojičnom námestí v Trnave sa dnes uskutočnil VII. ročník Krajskej súťaže vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel o „Pohár župana Trnavského samosprávneho kraja“ s medzinárodnou účasťou. V súťažnom zápolení si zmeralo sily 9 družstiev zo Slovenskej a Českej republiky.

Na stupienok víťazov sa postavili hasiči z Rosíc z Českej republiky, ktorí získali 499 bodov. Druhé miesto obsadili hasiči z Nitry s počtom bodov 489. Na bronzovej priečke sa s počtom bodov 482 umiestnili hasiči z Galanty. V rámci krajského zápolenia zvíťazili hasiči z Galanty, striebornú priečku obsadili príslušníci zo Senice (397 bodov), na treťom mieste sa umiestnili hasiči z Dunajskej Stredy (394 bodov).

Súťažiaci na prvých troch priečkach si cenné kovy prevzali z rúk ministerky vnútra SR Denisy Sakovej, prezidenta HaZZ Pavla Nereču a podpredsedu Trnavského samosprávneho kraja Mareka Neštického.

Ostatné súťažné družstvá:
Česká republika, HS Boskovice – 455 bodov
OR HaZZ v Trnave – 330 bodov
OR HaZZ v Piešťanoch – 317 bodov
OR HaZZ v Skalici – 229 bodov

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Výcvik príslušníkov modulov leteckého a pozemného hasenia

Včera sa uskutočnil výcvik príslušníkov modulov leteckého a pozemného hasenia skupiny Západ na tému záchrana …

X