Home / PRÁVE TERAZ / Výjazdy hasičov v súvislosti s nepriaznivým počasím

Výjazdy hasičov v súvislosti s nepriaznivým počasím

V súvislosti s nepriaznivým počasím zaznamenali hasiči počas dnešného dňa mierny nárast výjazdov. Od siedmej rána zasahovali na celom Slovensku pri 14 udalostiach, pričom najčastejšie v Banskobystrickom kraji (5 – krát). 4 – krát zasahovali v Nitrianskom kraji, po jednom raze v Trenčianskom, Trnavskom, Žilinskom, Prešovskom a Košickom kraji. V desiatich prípadoch išlo o spadnuté stromy na automobily či cestné komunikácie, v 4 prípadoch zasahovali v súvislosti s odčerpávaním vody zo zatopených priestorov. Pri udalostiach zasahovalo celkom 34 profesionálnych a dobrovoľných hasičov.

Foto: ilustračné HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odbery vzoriek u osôb s podozrením na koronavírus, 9.5.2020

Posádky hasičskej záchrannej služby dnes vykonávali odbery vzoriek osobám s podozrením na koronavírus v karanténnych …

X