Home / AKTUALITY / Výsledky 13. ročníka Majstrovstiev SR v polmaratóne

Výsledky 13. ročníka Majstrovstiev SR v polmaratóne

Výsledky 13. ročníka Majstrovstiev SR v polmaratóne

Jozef Hricko z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Poprade sa stal s časom 1:16:09 víťazom 13. ročníka Majstrovstiev SR v polmaratóne profesionálnych hasičov. V celkovom poradí siedmeho ročníka Stop shop polmaratónu v Liptovskom Mikuláši, v rámci ktorého boli preteky hasičov samostatnou kategóriou, skončil druhý.
Na druhej priečke v polmaratóne hasičov a tretí v celkovom poradí skončil so stratou 00:13,8 na celkového víťaza Tomáš Benko zo ZHÚ Petrolservis Nováky, tretí medzi hasičmi a jedenásty v celkovom poradí bol s časom 1:21:26 Jaroslav Lavrik z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Poprade.
Keďže na tomto ročníku sa zúčastnilo opäť viac pretekárov, spoluorganizátori – Okresné riaditeľstvo HaZZ v Liptovskom Mikuláši a DHZO Liptovský Mikuláš – mesto, vyhodnotili najlepších bežcov aj v kategórii nad 40 rokov. V tejto kategórii obsadil prvé miesto Peter Stolár z OR HaZZ v Ružomberku s časom 1:22:09, druhý bol Róber Ambra z KR HaZZ v Nitre a tretí Jaroslav Ďurech z OR HaZZ v Bánovciach nad Bebravou.Všetkých 28 pretekárov predviedlo skvelú prezentáciu vytrvalosti, odhodlania a fyzickej zdatnosti, ktorá je nevyhnutná pri účinnej pomoci ľuďom v nežiadúcich situáciách.
Pretekárov prišiel podporiť aj štátny tajomník MV SR Ing. Rudolf Urbanovič.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči demontovali krízové stany a kontajnery na hraničných priechodoch

Dnes boli po takmer troch mesiacoch demontované krízové stany a kontajnery na administratívne účely, ktoré …

X