Home / AKTUALITY / XVIII. Medzinárodná konferencia športovej federácie hasičov a záchranárov

XVIII. Medzinárodná konferencia športovej federácie hasičov a záchranárov

XVIII. Medzinárodná konferencia športovej federácie hasičov a záchranárov

Od dnes sa v Banskej Bystrici koná XVIII. Medzinárodná konferencia športovej federácie hasičov a záchranárov, ktorá hostí 60 delegátov z 20 krajín sveta. Hasičský a záchranný zbor je súčasťou Medzinárodnej športovej federácie hasičov a záchranárov a v roku 2018 sa stane hlavným organizátorom XVI. ročníka Majstrovstiev sveta v hasičskom športe mužov a V. ročníka Majstrovstiev sveta v hasičskom športe žien.
Na Konferencii sa budú prerokovávať otázky súčasného stavu a rozvoja Medzinárodnej športovej federácie hasičov a záchranárov, otázky ďalšej medzinárodnej spolupráce a súčinnosti pri príprave realizácie Majstrovstiev sveta v hasičskom športe 2018. Konferenciu otvoril prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý, ktorý prítomných oboznámil so systémom fungovania HaZZ. Slovo potom odovzdal riaditeľovi výkonného výboru Medzinárodnej športovej federácie hasičov a záchranárov A. Kalininovi, ktorý predstaviteľom prítomných krajín odovzdal plakety s poďakovaním za spoluprácu a čestné medaily.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 23. týždni roka 2018

V pondelok, 4. júna boli hasiči vyslaní k 95 udalostiam. Zasahovali pri 27 požiaroch, pri 66 technických …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X