Home / PRÁVE TERAZ / Za posledných 12 hodín zasahovali hasiči najčastejšie pri popadaných stromoch

Za posledných 12 hodín zasahovali hasiči najčastejšie pri popadaných stromoch

Za posledných 12 hodín sa na Slovensku stalo takmer 230 technických udalostí, pri ktorých bola potrebná pomoc hasičov. Z celkového počtu výjazdov až 90% tvorili výjazdy k popadaným stromom, ktoré blokovali vozovku, spadli na zaparkované vozidlá alebo inak ohrozovali okolie. Najviac udalostí, ktoré spôsobila nepriaznivá poveternostná situácia, bolo zaznamenaných v Nitrianskom kraji. Hasiči tu zasahovali až 57 – krát, a to najmä v okresoch Nitra, Nové Zámky a Komárno. V Trnavskom kraji pomáhali 47 – krát, v Banskobystrickom a Bratislavskom kraji 43 – krát, v Trenčianskom kraji 10 – krát, v Košickom a Prešovskom kraji 7 a 5 – krát. Doposiaľ sa pri výjazdoch na celom Slovensku zúčastnilo viac ako 270 príslušníkov HaZZ.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Mali šťastie v nešťastí – havarovali pred hasičskou stanicou

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode 2 osobných vozidiel, ktorá sa stala v obci Beharovce …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X