Za Trnavou sa stala vážna dopravná nehoda, dve osoby ju neprežili

Za Trnavou sa stala vážna dopravná nehoda, dve osoby ju neprežili

Trnavskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste č. II/504 za Trnavou smerom do Ružindola. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že zo 6 účastníkov nehody sú dvaja zakliesnení vo vozidlách. Hasiči vyslobodili osoby z vozidiel, obidve utrpeli zranenia nezľúčiteľné so životom. Štyria zranení sú momentálne v opatere ZZS. Hasiči vykonávajú na vozidlách protipožiarne opatrenia.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X