Home / AKTUALITY / Zoznam odberných miest HaZZ otvorených dňa 23. novembra 2020

Zoznam odberných miest HaZZ otvorených dňa 23. novembra 2020

Na základe požiadavky Ministerstva zdravotníctva SR budú dnes v prevádzke 4 odberné miesta HaZZ:

• Púchov – Nimnická cesta 20
• Medzilaborce – Zámočnícka 1
• Sobrance – CVČ, Námestie Slobody 1
• Gelnica – Zimný štadión, Športová 36

Odberné miesta HaZZ budú otvorené od 12.00 – 20.00 hod.

V priebehu minulého týždňa od pondelka do piatka (okrem utorka) sa na odberné miesta HaZZ prišlo otestovať celkom 3005 odôb, z ktorých 293 odišlo s pozitívnym výsledkom (9,75 %). Odberné miesta HaZZ budú tento týžden v prevádzke podľa požiadaviek MZ SR.

Pre aktuálne odberné miesta HaZZ, ako aj pre prípadné zmeny, odporúčame sledovať našu stránku na Facebooku – https://www.facebook.com/prezidiumhazz , kde bude zoznam aktuálnych adries odberných miest HaZZ pripnutý vždy na vrchu a stránku Ministerstva zdravotníctva SR so všetkými odbernými miestami v rámci SR – https://www.health.gov.sk/?AG-MOM-komplet&fbclid=IwAR1Dcy5dhkqkE-zu0tiiAAb4PkCpI5CfCPNS0_TQk72QaaOLlqFP00JeLFw

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Na severnej D1 zasahujú hasiči

Hasiči momentálne zasahujú na severnej diaľnici D1, kde došlo k dopravnej nehode jedného kamióna. Ten …

X