Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Dnes krátko pred 6.30 hod. ráno bola ohlásená dopravná nehoda na Ivánskej ceste v Bratislave. Po príchode na miesto udalosti hasiči zistili, že ide o zrážku dvoch motorových vozidiel, pričom jedna osoba zostala zakliesnená vo vozidle. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku pomoc a zakliesnenú osobu vyslobodili pomocou hydraulického náradia. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci z Bratislavy, ktorí vykonali na motorových vozidlách protipožiarne opatrenia a vytečené prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Srnka prežila vďaka rýchlemu zásahu šamorínskych hasičov

Dnes pred obedom boli hasiči zo Šamorína vyslaní do katastra obce Štvrtok na Ostrove, kde …