Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Dnes krátko pred 6.30 hod. ráno bola ohlásená dopravná nehoda na Ivánskej ceste v Bratislave. Po príchode na miesto udalosti hasiči zistili, že ide o zrážku dvoch motorových vozidiel, pričom jedna osoba zostala zakliesnená vo vozidle. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku pomoc a zakliesnenú osobu vyslobodili pomocou hydraulického náradia. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci z Bratislavy, ktorí vykonali na motorových vozidlách protipožiarne opatrenia a vytečené prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom.

Pri požiari rodinného domu prišla rodina o strechu nad hlavou

Dňa 29. mája 2018 po dvadsiatej tretej hodine bol na hasičskú stanicu v Topoľčanoch ohlásený požiar …