Home / ZÁSAHY / Bratislavský kraj / Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Zrážka motorových vozidiel na Ivánskej ceste v Bratislave

Dnes krátko pred 6.30 hod. ráno bola ohlásená dopravná nehoda na Ivánskej ceste v Bratislave. Po príchode na miesto udalosti hasiči zistili, že ide o zrážku dvoch motorových vozidiel, pričom jedna osoba zostala zakliesnená vo vozidle. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku pomoc a zakliesnenú osobu vyslobodili pomocou hydraulického náradia. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci z Bratislavy, ktorí vykonali na motorových vozidlách protipožiarne opatrenia a vytečené prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom.

Požiar administratívnej budovy na Komenského ulici v Žiline

Hasiči boli včera pred polnocou vyslaní k požiaru budovy na Komenského ulici v Žiline. Po …