Home / PRÁVE TERAZ / Zrážka osobného vozidla s autobusom

Zrážka osobného vozidla s autobusom

Hasiči z Považskej Bystrice a Púchova momentálne zasahujú pri dopravnej nehode osobného vozidla a autobusu, ktorá sa stala na štátnej ceste II/507 pri obci Nimnica, okres Púchov. Po dopravnej nehode skončil autobus mimo cesty. V čase udalosti neprevážal žiadnych cestujúcich, šofér neutrpel zranenia. Tri zranené osoby sú v havarovanom vozidle. Hasiči im momentálne poskytujú predlekársku prvú pomoc a na havarovaných vozidlách vykonávajú protipožiarne opatrenia.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vážna dopravná nehoda pri Žiari nad Hronom si vyžiadala jednu mŕtvu osobu a 3 zranených

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Bartošova Lehôtka, …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X