Home / PRÁVE TERAZ / Zrážka osobného vozidla s autobusom

Zrážka osobného vozidla s autobusom

Hasiči z Považskej Bystrice a Púchova momentálne zasahujú pri dopravnej nehode osobného vozidla a autobusu, ktorá sa stala na štátnej ceste II/507 pri obci Nimnica, okres Púchov. Po dopravnej nehode skončil autobus mimo cesty. V čase udalosti neprevážal žiadnych cestujúcich, šofér neutrpel zranenia. Tri zranené osoby sú v havarovanom vozidle. Hasiči im momentálne poskytujú predlekársku prvú pomoc a na havarovaných vozidlách vykonávajú protipožiarne opatrenia.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Čelná zrážka dvoch vozidiel v Piešťanoch

Piešťanskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. II/499 …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X