Home / PRÁVE TERAZ / Zrážka osobného vozidla s autobusom

Zrážka osobného vozidla s autobusom

http://dobrovolnihasici.sk/category/ms-2018-special/

Hasiči z Považskej Bystrice a Púchova momentálne zasahujú pri dopravnej nehode osobného vozidla a autobusu, ktorá sa stala na štátnej ceste II/507 pri obci Nimnica, okres Púchov. Po dopravnej nehode skončil autobus mimo cesty. V čase udalosti neprevážal žiadnych cestujúcich, šofér neutrpel zranenia. Tri zranené osoby sú v havarovanom vozidle. Hasiči im momentálne poskytujú predlekársku prvú pomoc a na havarovaných vozidlách vykonávajú protipožiarne opatrenia.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči odstraňujú následky požiaru škôlky a obecného úradu

V pondelok, 17. septembra, zachvátil strechu obecného úradu a materskej škôlky v obci Nové Sady …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X