Zrážka vlaku s kamiónom vo Veľkom Mederi si vyžiadala 35 zranených osôb

foto: parameter.sk

Hasiči z Veľkého Medera, Dunajskej Stredy a Kolárova stále zasahujú pri zrážke vlaku s kamiónom, ktorá sa stala dnes o štvrť na osem ráno na železničnom priecestí vo Veľkom Mederi. Pri udalosti sa zranilo 35 osôb. Na mieste udalosti je už aj evakuačný autobus HaZZ, v ktorom hasiči ošetrujú ľahko zranené osoby. Havarovaný kamión zostal po zrážke prevrátený v záhrade priľahlého domu, hasiči z neho zachytávajú unikajúce prevádzkové kvapaliny.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X