Home / AKTUALITY / Zvýšené epidemiologické opatrenia pri zásahoch hasičov v rómskych osadách

Zvýšené epidemiologické opatrenia pri zásahoch hasičov v rómskych osadách

DHZ Ľubica

Príslušníci HaZZ až do odvolania prijatých opatrení na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19 budú v rómskych osadách zasahovať so zvýšeným stupňom ochrany. Prioritne budú dodržiavať zásady bezpečnosti a ochrany pri práci a používať osobné ochranné pracovné prostriedky v záujme predchádzať nakazeniu zasahujúcich hasičov. Zároveň budú hasiči zabezpečovať dezinfekciu hasičskej a policajnej techniky po opustení rómskej osady vo vyhradenom priestore.

Foto: HaZZ, DHZ Ľubica (pri vykonávaní dezinfekcie v osade)

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Od dnes nie sú v prevádzke odberné miesta HaZZ

Od dnešného dňa sa rušia všetky odberné miesta, ktoré zriaďoval Hasičský a záchranný zbor pre …

X