Bilancia výjazdov hasičov k 18.00 hod.

Za posledných 8 hodín zaznamenali hasiči na celom Slovensku viac ako 200 výjazdov z dôvodu poveternostnej situácie. 52 – krát zasahovali v Nitrianskom kraji, kde pomáhali najmä v okresoch Nové Zámky, Nitra a Komárno. V Trnavskom kraji boli vyslaní k 47 prípadom, a to najčastejšie do okresov Dunajská Stresa a Galanta. V súvislosti so silným vetrom zasahovali tiež 37 – krát v Banskobystrickom kraji, 35 – krát v Bratislavskom kraji, 14 – krát v Žilinskom kraji, 8 – krát v Trenčianskom a Košickom kraji a 4 – krát v Prešovskom kraji. Doposiaľ bolo k týmto udalostiam vyslaných takmer 250 príslušníkov HaZZ, ktorí aj v týchto chvíľach zasahujú na mnohých miestach.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X