Home / PRÁVE TERAZ / Bilancia výjazdov hasičov za posledných 24 hodín

Bilancia výjazdov hasičov za posledných 24 hodín

V súvislosti s poveternostnou situáciou zasahovali slovenskí hasiči za posledných 24 hodín 64 – krát. Najvyšší počet výjazdov zaznamenali hasiči v Trnavskom kraji, kde pomáhali na 21 miestach. Situácia v ostatných krajoch bola pokojnejšia, hasiči zasahovali v každom z nich do 10 – krát. Z celkového počtu udalostí až 45 (70%) tvorili výjazdy k popadaným stromom, ktoré blokovali cestné komunikácie, chodníky, popr. spadli na zaparkované vozidlá. Charakter ostatných výjazdov tvorili najmä uvoľnené či odtrhnuté strešné krytiny. Celkom zasahovalo 280 profesionálnych a dobrovoľných hasičov s 80 kusmi hasičskej techniky. Pri takomto type výjazdov momentálne hasiči zasahujú najmä na západnom a severnom Slovensku. 

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Zrážka dreziny s nákladným vozidlom si vyžiadala 2 zranené osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri zrážke dreziny s nákladným autom, ktorá sa stala na železničnom priecestí …

X