Home / AKTUALITY / Bratislavskí hasiči nacvičujú na Devínskej Kobyle

Bratislavskí hasiči nacvičujú na Devínskej Kobyle

Bratislavskí hasiči v rámci previerkového cvičenia práve nacvičujú vyhľadávanie a záchranu osôb v ťažko prístupnom teréne na Devínskej Kolybe. Na mieste zasahuje 17 príslušníkov s 5 ks hasičskej techniky. Spolu s nimi zasahuje aj 24 dobrovoľných hasičov z DHZO Dúbravka, DHZO Devínska nová Ves, DHZO Ružinov a DHZO Záhorská Ves. V rámci cvičenia je simulované vyhľadávanie a záchrana paraglajdistov, záchrana stratených turistov, používanie lezeckej techniky a pod.
Cvičenie prebieha aj v týchto chvíľach.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Výcvik príslušníkov modulov leteckého a pozemného hasenia

Včera sa uskutočnil výcvik príslušníkov modulov leteckého a pozemného hasenia skupiny Západ na tému záchrana …

X