Hasiči zasahovali pri požiari v nemocnici na Mickiewiczovej ulici v Bratislave

Bratislavskí hasiči zasahovali pri požiari v nemocnici na Mickiewiczovej ulici v Bratislave

V stredu 27. apríla 2014 pred 20:00 hod. bol na Krajské operačné stredisko HaZZ ohlásený požiar v priestoroch Univerzitnej nemocnice Bratislava – Nemocnica Staré mesto. Požiar vznikol na schodisku medzi druhým a tretím poschodím. Pri požiari bolo zo zasiahnutého priestoru spolu vyvedených 98 osôb, pričom nedošlo k ich zraneniu. Zasahovali príslušníci Hasičského a záchranného útvaru hl. m. SR Bratislavy. Spolu bolo nasadených 7 ks techniky a zasahovalo 24 hasičov. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X