DEŇ HASIČOV na Tyršovom nábreží bude už zajtra

DEŇ HASIČOV sa uskutoční už túto sobotu na Tyršovom nábreží v Bratislave. Začiatok podujatia je o desiatej hodine. Počas jedného dňa budú mať návštevníci možnosť bližšie spoznať každodennú prácu hasičov, špeciálnu hasičskú techniku, historické vybavenie, ktoré slúžilo hasičom v minulosti a novodobé záchranárske prostriedky, vďaka ktorým nám môžu včas pomôcť.
Návštevníci sa môžu tešiť na ukážky hasenia požiaru, prácu hasičov pri dopravnej nehode, leteckú záchranu topiacich sa z helikoptéry, ukážky činností pri zásahu s nebezpečnou látkou a podobné zaujímavosti z hasičskej praxe. Pripravená je tiež výstava historickej a modernej hasičskej techniky, pre najmenších bude hasičský deň spestrený tematickými súťažami či maľovaním na tvár.
Podujatím bude sprevádzať moderátor Michal Hudák, diváci sa môžu tešiť na ohňovú show, ukážku bojového umenia Aikido, tanečné súbory Sweet girls, Fresh B, Flame Dance Comprany a La Adictiva. Svetoznáme hity zahrá Hudba Ministerstva vnútra a slovenské skladby ponúkne známa skupina POLEMIC.
DEŇ HASIČOV v roku 2014 privítal viac ako 7 000 návštevníkov, tento rok sa ho zúčastní aj 300 detí z 15 detských domovov z Bratislavského, Trnavského, Nitrianskeho, Trenčianskeho a Banskobystrického kraja.

Srdečne Vás pozývame !

Deň hasičov 2016

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X