DHZO Mútne a Novoť od skorého rána zasahujú pri rozsiahlom požiari chaty

Hasiči uz viac ako 3 hodiny zasahujú pri požiari v katastri obce Mútne, okres Námestovo. Požiar vypukol v dvojpodlažnej chate pred piatou hodinou ráno. V objekte sa v tom čase nachádzali 3 osoby, z ktorých dve pred požiarom stihli uniknúť. Privolaní hasiči poslednú osobu z objektu vyslobodili už bez známok života. Pri udalosti zasahujú 10 dobrovoľní hasiči z Mútneho, 4 dobrovoľní hasiči z obce Novoť a 5 profesionáli z Námestova, ktorí sa snažia požiar zlikvidovať. Z dôvodu vzniknutej škody odhadnutej na viac ako 200 000 eur na miesto udalosti smeruje zisťovateľ príčin vzniku požiaru z PTEÚ MV SR.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X