Home / PRÁVE TERAZ / Dopravná nehoda na R1 si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Dopravná nehoda na R1 si vyžiadala jednu mŕtvu osobu

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode na 66,5 kilometri R1 v katastri obce Tesárske Mlyňany v smere na Nitru. Pred šiestou hodinou ráno tam došlo k zrážke osobného vozidla s kamiónom, pričom po náraze zostalo osobné auto zakliesnené vzadu pod kamiónom. Hasiči začali po príchode s okamžitým vyslobodzovaním vozdila, v ktorom sa nachádzala jedna osoba. Tá svojim zraneniam na mieste podľahla. R1 je v danom úseku prejazdná v jednom jazdnom pruhu.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Únik plynu s následným požiarom v Dubnici nad Váhom

Hasiči momentálne zasahujú pri úniku plynu s následným požiarom v Dubnici nad Váhom. K tomu …

X