Dopravná nehoda osobného motorového vozidla v Pezinku

Hasiči zasahovali pri požiari elektromobilu, foto: pnky.sk

Dnes pred štvrtou hodinou ráno bola ohlásená dopravná nehoda na Majakovského ulici v Pezinku. Prieskumom bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla, ktoré skončilo v koryte potoka Saulak. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Pezinku a príslušníci zo Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Malackách. Pri dopravnej nehode sa zranila jedna osoba. Hasiči vytiahli havarované vozidlo z potoka a vykonali na ňom protipožiarne opatrenia. Na mieste zasahovalo päť príslušníkov s dvomi kusmi hasičskej techniky.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X