Dôsledkom poveternostnej situácie hasiči zasahovali pri zvýšenom počte dopravných nehôd

V súvislosti so zhoršenou poveternostnou situáciou a výdatným snežením zasahujú hasiči od šiestej hodiny rána pri zvýšenom počte dopravných nehôd. Ich pomoc bola a stále je potrebná najmä v Banskobystrickom kraji, kde sa stalo 5 dopravných nehôd (hasiči zasahovali 2 – krát v okrese Veľký Krtíš, 1 – krát v okrese Brezno a Banská Bystrica a stále zasahujú pri čerstvej dopravnej nehode, ktorá sa stala v Očovej, okres Zvolen).

V Žilinskom kraji zasahovali hasiči pri 4 dopravných nehodách (v okresoch Ružomberok, Čadca, Martin a Turčianske Teplice). Situáciu v Žilinskom kraji už niekoľko hodín komplikuje veľké množstvo snehu, ktoré spadlo z priľahlého zrázu na štátnu cestu č. I/70.

V Nitrianskom kraji sa stali 3 dopravné nehody (2 v okrese Levice, 1 v okrese Nové Zámky), v Trnavskom kraji hasiči zasahovali pri 2 takýchto prípadoch (v okrese Dunajská Streda a Galanta), v Trenčianskom kraji sa stala 1 dopravná nehoda v okrese Myjava, hasiči z Bratislavského kraja zasahovali pri 1 dopravnej nehode smerom z Blatného do Šenkvíc.

V Prešovskom a Košickom kraji dnes hasiči pri dopravných nehodách nezasahovali.

Foto: ilustračné

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X