Home / PRÁVE TERAZ / Dve desiatky hasičov zasahujú pri požiari motorestu

Dve desiatky hasičov zasahujú pri požiari motorestu

25 profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri požiari motorestu v obci Bzince pod Javorinou, ktorý vypukol tesne po dvanástej hodine. Požiar vznikol v zadnej časti motorestu, kde sa má nachádzať niekoľko propánbutánových fliaš – neskôr sa rozšíril aj do prednej časti na strechu. Požiar si doposiaľ nevyžiadal žiadne zranené osoby, v objekte by sa nemal nikto nachádzať. Pri udalosti zasahujú profesionáli z Nového Mesta nad Váhom, Myjavy a Trenčína a členovia DHZO Bzince pod Javorinou, Stará Turá a Pobedim, ktorým sa pred pár minútami podarilo požiar lokalizovať. Momentálne pracujú na jeho likvidácii.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar na Rožňavskej v Bratislave

Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú pri požiari na Rožňavskej ulici v Bratislave. Požiar vypukol pred piatou …

X