Home / AKTUALITY / Erik Noskovič vybojoval na Majstrovstvách sveta hasičov a policajtov už dva zlaté kovy

Erik Noskovič vybojoval na Majstrovstvách sveta hasičov a policajtov už dva zlaté kovy

V týchto dňoch sa v čínskom meste Chengdu konajú Majstrovstvá sveta hasičov a policajtov, na ktorých HaZZ reprezentuje Erik Noskovič. Erikovi Noskovičovi z Okresného riaditeľstva HaZZ v Piešťanoch sa hneď v úvode majstrovstiev podarilo vybojovať zlatú medailu v halovom veslovaní na 500 m s vynikajúcim časom 1,20 min.
Dnešné ráno mu prinieslo ďalší zlatý kov v disciplíne bench press. V kategórii mužov nad 35 rokov do 83 kg suverénne vyhral s vytlačenou váhou 152,5 kg. Počas nasledujúcich dvoch týždňov čakajú reprezentantov ďalšie disciplíny, o výsledkoch ktorých vás budeme priebežne informovať.
Srdečne gratulujeme!

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Vodný tok v obci Stará Lesná v noci klesol

V obci Stará Lesná, kde je vyhlásený 2. stupeň povodňovej aktivity, stále zostávajú profesionálni a …

X