FIRETV SLOVENSKO, 5 rokov s Vami

Celkovo sme v roku 2016 pre divákov priniesli prenosy zo sedemnástich (17) akcií. Na začiatku to bol netradičný II. Medzinárodný zraz hasičských vozidiel AVIA, ktorý sa konal v Makove, odkiaľ sme sa presunuli na nočnú súťaž v Staškove. Nasledovala detská súťaž v 60-kach zo Spišskej Novej Vsi a následne Krajské kolo hry Plameň zo Spišského Podhradia. Po ďalšej nočnej súťaži, tentokrát v Šišove, nás čakal trojdňový maratón na Majstrovstvách Slovenskej republiky Hasičského a Záchranného zboru zo Zvolena a Banskej Bystrice. Krátko na to sa konali ďalšie majstrovstvá, tentokrát v hre Plameň v Banskej Štiavnici. Odvysielali sme aj prenos z Okresnej hasičskej ligy Sabinov, čo započalo sériu záverečných súťaží sezóny. Pokračovali sme štandardným kvartetom. Prvá bol nočná súťaž v Bijacovciach. Následne sme svoje sily museli rozložiť na finále SMHL v Ďurďovom a finále VHSL v Terni, ktoré sa konali v jeden deň, ale zvládli sme to. Na záver nás ešte čakal Bardejov Cup, na krásnom historickom námestí. Nasledovali súťaže Východoslovenská hasičská liga v Odoríne či denná súťaž v Šišove, nasledované ďalšou súťažou v 60m cez prekážky. Ako posledná klasická súťaž nás čakala Súťaž o vianočného kapra v Dolnom Hričove.
Najzaujímavejší bol priamy prenos z priateľského medzištátneho futbalového zápasu medzi Slovenskými a Českými profesionálnymi hasičmi. Tento zápas dopadol 4:1 v prospech Slovenských hasičov.
Pevne veríme že aj rok 2017 bude rovnako úspešný a že Vám budeme môcť priniesť ďalšie prenosy z rôznych hasičských podujatí, či už sú to súťaže v požiarnom útoku, šesdesiatky, či iné netradičné akcie ako bol futbalový zápas.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X