Hasiči dnes zasahovali najmä pri požiaroch

Prvý sviatok vianočný zamestnal hasičov na Slovensku viac ako Štedrý deň. Pri požiaroch zasahovali 17 – krát (najčastejšie v Žilinskom kraji), boli vyslaní k 14. dopravným nehodám (až 6 z nich sa stalo v Banskobystrickom kraji) a 14 – krát zasahovali pri technických zásahoch (najčastejšie v Trnavskom a Prešovskom kraji).
V jednom prípade pri požiari pivničných priestorov v obci Lesné Kračany objavili osobu, ktorá požiar neprežila a popoludní na stanici vo Zvolene zasahovali pri požiari reštauračného vozňa, kde sa zranila jedna osoba.
Doobeda boli žilinskí hasiči vyslaní k jednému kurióznemu prípadu v mestskej nemocnici, kam boli privolaní z dôvodu odstránenia prsteňa z opuchnutého prsta. Od 7.00 do19.00 hod. zasahovali slovenskí hasiči celkom 45 – krát.

 

Foto: ilustračné

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X