Hasiči dnes zasahovali pri 2 požiaroch rodinných domov, ktoré neprežili 2 osoby

Požiar stolárskej dielne v obci Petrova Ves

Od dnešného rána boli hasiči vyslaní už k dvom požiarom, pri ktorých 2 osoby utrpeli zranenia nezľúčiteľné so životom a 1 sa zranila.

Prvý požiar vypukol pred 8 hodinou ráno v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Hasiči z rodinného domu vytiahli jednu osobu, ktorá nejavila známky života. Pri požiari sa tiež zranila jedna osoba, ktorá bola ZZS odvezená do nemocnine. Predpokladanou príčinou vzniku požiaru bol elektrický skrat.

Pri druhom požiari v obci Richvald zasahovali hasiči z Bardejova tesne po obede. So silne zadymeného interiéru hasiči vytiahli 1 osobu, ktorá požiar neprežila. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Foto: ilustračné

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X