Hasiči v noci zasahovali pri požiari auta v garáži

Hasiči v noci zasahovali pri požiari auta v garáži

Dnes v nočných hodinách bolo hasičom nahlásené dymenie z garáže na Pribinovej ulici v Hlohovci. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o požiar osobného motorového vozidla, ktoré sa nachádzalo v garáži. Vozidlo bolo celé zachvátené v plameňoch a požiar ohrozoval priľahlú obytnú budovu. Po likvidácii požiaru hasiči ochladzovali priľahlú budovu. Na mieste udalosti zasahovali 4 hasiči z Hlohovca a 2 ks hasičskej techniky. Majiteľovi následkom požiaru vznikla priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 27 000,- Eur.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X