Hasiči v noci zasahovali pri vážnej dopravnej nehode pri Žiline

Hasiči v noci zasahovali pri vážnej dopravnej nehode pri Žiline

Dnes tesne po polnoci došlo na hlavnom ťahu medzi Žilinou a Martinom k čelnej zrážke osobného auta a autobusu. V autobuse sa nachádzalo niekoľko desiatok detí, ktoré sa vracali z lyžiarskeho zájazdu. Nehoda sa stala na ceste 1/18 medzi odbočkami do obce Stráňavy. Po zrážke sa autobus a osobné vozidlo ocitli v priekope, pričom autobus narazil do stromu.
Žilinskí hasiči po príchode na miesto udalosti zistili, že vodič osobného vozidla utrpel zranenia nezlúčiteľné so životom. V autobuse sa v čase nehody viezlo približne 40 osôb, z ktoých 4 utrpeli zranenia. Cesta bola v oboch smeroch neprejazdná niekoľko hodín.

Foto: zilinskekrimi.sk

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X