Hasiči vo štvrtok zasahovali pri požiari kamióna v Piešťanoch

Hasiči vo štvrtok zasahovali pri požiari kamióna v Piešťanoch

Vo štvrtok v poobedňajších hodinách bol ohlásený požiar nákladného automobilu v Piešťanoch na Žilinskej ulici. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o požiar kabíny kamióna odstaveného na krajnici pri ceste. Požiarom bola zachvátená len kabína vodiča. Na likvidáciu bol použitý 2x vysokotlakový prúd. Hasiči na vozidle vykonali protipožiarne opatrenia a zachytili vytečené prevádzkové kvapaliny. Príčina vzniku požiaru bola prevádzkovo-technická porucha. Predbežná škoda na vozidle bola vyčíslená na 15 000,- Eur.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X