Home / AKTUALITY / Hasiči z brigády inštalovali na hraničnom priechode kontajner pre bezpečnostné zložky

Hasiči z brigády inštalovali na hraničnom priechode kontajner pre bezpečnostné zložky

Včera boli hasiči zo Záchrannej brigády HaZZ v Malackách požiadaní o súčinnosť na hraničnom priechode Jarovce-Kittsee. Z dôvodu prísnejších pandemických opatrení na hraniciach bolo potrebné na danom mieste zabezpečiť kontajner pre potreby príslušníkov bezpečnostných zložiek. Kontajner dodali a do plnej prevádzky uviedli hasiči zo záchrannej brigády, na hraničnom priechode bude slúžiť na administratívne účely až do odvolania. V súvislosti s pandémiou koronavírusu vykonávajú hasiči stále aj pravidelné testovanie zamestnancov Ministerstva vnútra SR, príslušníkov Hasičského a záchranného zboru, Policajného zboru a Horskej záchrannej služby.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

PERFEKTNÁ SPOLUPRÁCA PROFESIONÁLNYCH A DOBROVOĽNÝCH HASIČOV

Pomoc dobrovoľných hasičov pri záchrane životov a majetku je nenahraditeľná, či už sú to požiare, …

X