Hasiči zasahovali pri požiari domu vo Veľkých Dvorníkoch

Hasiči zasahovali pri požiari domu vo Veľkých Dvorníkoch

Vo štvrtok 29. decembra 2016 krátko po 18.00 hod. bol ohlásený požiar rodinného domu na Ružovej ulici v obci Veľké Dvorníky. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti z dvoch okien šľahali plamene a v plameňoch bola čiastočne aj strecha. Na likvidáciu požiaru hasiči nasadili 2 x vysokotlaký prúd a jeden C prúd. V dome sa nenachádzala žiadna osoba. Na mieste udalosti zasahovalo 7 hasičov z Dunajskej Stredy a Veľkého Medera s 3 ks hasičskej techniky. Príčina vzniku požiaru bolo pravdepodobne úmyselné zapálenie neznámou osobou. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 2 500,- Eur.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X