Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri požiari autoservisu v obci Stráža

Hasiči zasahujú pri požiari autoservisu v obci Stráža

LIKVIDÁCIA POŽIARU, 14.30 hod.

Hasičom sa požiar autoservisu podarilo po 14.30 hod. úplne zlikvidovať. Majiteľ objektu odhadol škodu spôsobenú požiarom na približne 65 tisíc eur. Zasahujúci hasiči sa po zbalení vecných prostriedkov odoberú na svoje základne. Na mieste zostávajú dobrovoľní hasiči z Dolnej Tižiny na vykonávanie požiarnej hliadky.

LOKALIZÁCIA POŽIARU, 12.30 hod.

Hasičom sa po takmer 3 hodinách podarilo požiar lokalizovať, v ďalších hodinách budú pracovať na jeho likvidácii. Počet síl a prostriedkov je postačujúci, na mieste zasahuje 30 hasičov s 8 kusmi hasičskej techniky. Doposiaľ nedošlo pri udalosti k žiadnym zraneniam.

Aktualizácia, 11.10 hod.

Pri požiari autoservisu v obci Stráža zasahuje v týchto chvíľach 29 profesionálnych a dobrovoľných hasičov. Celý objekt je zachvátený v plameňoch v 3. fáze horenia, oheň hasiči zatiaľ nemajú pod kontrolou. V objekte s rozmermi 20 x 6 m hrozí prepadnutie strešnej konštrukcie.

Pôvodná správa, 10.15 hod.

Minimálne 20 hasičov momentálne zasahuje pri požiari autoservisu v obci Stráža v okrese Žilina. Hasiči boli k požiaru vyslaní pred desiatou hodinou, po príchode bol objekt zachvátený hustým čiernym dymom. Pri udalosti zasahujú profesionáli z Terchovej, Žiliny a zo Záchrannej brigády v Žiline a dobrovoľní hasiči z obcí Varín a Dolná Tižina.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Tragická dopravná nehoda v k.o. Kostolná – Záriečie

Hasiči z Trenčína momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na št. ceste …