Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri požiari pivničných priestorov v Komárne

Hasiči zasahujú pri požiari pivničných priestorov v Komárne

Komárňanskí hasiči momentálne zasahujú pri požiari v trojpodlažnej bytovke na Hradnej ulici v Komárne. Požiar vypukol približne pred hodinou v pivničných priestoroch a jeho následkom došlo k silnému zadymeniu celého objektu. Hasiči po príchode na miesto udalosti evakuovali z budovy 8 osôb, z ktorých 4 sa priotrávili splodinami horenia. Osoby boli odovzdané do opatery ZZS. Na miesto požiaru smeruje aj evakuačný autobus HaZZ. Na mieste udalosti zasahuje 7 príslušníkov s 2 ks hasičskej techniky, ktorým sa už požiar podarilo lokalizovať a momentálne ho likvidujú.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X