Hasiči zasahujú pri požiari podkrovia rodinného domu v Banskej Štiavnici

Hasiči z Banskej Štiavnice a Banskej Bystrice momentálne zasahujú pri požiari podkrovia rodinného domu na ulici Ivana Krasku v Banskej Štiavnici. Požiar vypukol pred ôsmou hodinou večer, pričom dve osoby sa intoxikovali splodinami horenia. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do opatery záchrannej zdravotnej služby. Príslušníci sa momentálne snažia dostať požiar pod kontrolu, požiarisko prehľadávajú termokamerami aby zabránili rozhoreniu skrytých ohnísk. Na mieste zasahuje 10 hasičov s 5 ks hasičskej techniky a zisťovateľ príčin vzniku požiarov.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X