Home / PRÁVE TERAZ / Hasiči zasahujú pri prevrátenej cisterne s nebezpečnou látkou

Hasiči zasahujú pri prevrátenej cisterne s nebezpečnou látkou

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode cisterny v katastri obce Abovce, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/67. Pri dopravnej nehode sa cisterna prevážajúca nebezpečnú látku toluendiisokyanát prevrátila do jarku pri ceste. Po príchode hasiči prezreli celý plášť cisterny, ktorý sa pri nehode nijako nepoškodil a nebezpečná látka neuniká do prostredia. Hasiči momentálne zachytávajú unikajúce prevádzkové kvapaliny a pohonné hmoty, po príchode náhradnej cisterny budú do nej prečerpávať nebezpečnú látku. Pri nehode sa nikto nezranil. Zasahujú hasiči z Tornale, Revúcej, Banskej Bystrice a Rimavskej Soboty.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Odbery vzoriek u osôb s podozrením na koronavírus, 9.5.2020

Posádky hasičskej záchrannej služby dnes vykonávali odbery vzoriek osobám s podozrením na koronavírus v karanténnych …

X