Hasiči zasahujú pri rozsiahlom požiari bytu v Dúbravke

Viac ako 20 bratislavských hasičov od desiatej hodiny večer zasahuje pri požiari bytu na ulici Ľuda Zúbka v Bratislave – Dúbravke. Požiar vznikol v byte na 3. nadzemnom podlaží, pričom došlo k silnému zadymeniu spoločných priestorov schodiska od 3. až po 8. podlažie. Hasiči vyniesli z týchto priestorov 3 intoxikované a popálené osoby v bezvedomí. Jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla.
Z ostatných bytov hasiči evakuovali 21 obyvateľov, ktorých prichýlili v evakuačnom autobuse HaZZ, kde prebieha ich zdravotná diagnostika. Na miesto udalosti smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru z PTEÚ a psychologická služba HaZZ.

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …