Hasiči zasahujú vo viacerých zasiahnutých obciach na severnom Slovensku

Oravská Lesná

Hasiči pomáhajú vo viacerých obciach na severnom Slovensku, ktoré zasiahla snehová kalamita. V obci Skalité a Klokočov zasahujú pri odstraňovaní cencúľov a veľkého množstva snehu zo strechy základných škôl hasiči z Čadce, zo Záchrannej brigády v Žiline a dobrovoľní hasiči zo Skalitého. V obciach Oravská Lesná, Klokočov a Novoť sa spolupodieľajú na sprejazdňovaní cestných komunikácií, ktoré sú zasiahnuté veľkým množstvom snehu. Vo viacerých obciach na severnom Slovensku bola starostami obcí vyhlásená mimoriadna situácia, na výpomoc boli už včera vyslaní hasiči z Dunajskej Stredy, Galanty, Trnavy, Prievidze, dnes na výpomoc do postihnutých lokalít smerujú aj hasiči z Nitry.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X