Hasiči Žilinského kraja súťažili na krajskej súťaži v hasičskom športe

Hasiči Žilinského kraja súťažili na krajskej súťaži v hasičskom športe

V dňoch 24. – 25. mája 2016 sa v priestoroch Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Martine konal XX. ročník Krajskej súťaže v hasičskom športe Žilinského kraja. Na súťaži sa zúčastnilo 9 družstiev – hasiči z Okresného riaditeľstva HaZZ v Čadci, Dolnom Kubíne, Liptovskom Mikuláši, Martine, Námestove, Ružomberku a Žiline, družstvo zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline a družstvo zo závodného hasičského útvaru Safirs Ružomberok.
Súťaž vyhralo družstvo z Okresného riaditeľstva HaZZ v Čadci. Druhé miesto v celkovom vyhodnotení obsadilo družstvo z Okresného riaditeľstva HaZZ v Martine a na treťom mieste sa umiestnilo družstvo z Okresného riaditeľstva HaZZ v Dolnom Kubíne.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X