Home / AKTUALITY / Hasiči zvíťazili nad policajtmi vo futbale 3 : 2

Hasiči zvíťazili nad policajtmi vo futbale 3 : 2

Hasiči zvíťazili nad policajtmi vo futbale 3 : 2
Dnes sa na štadióne ŠKP Dúbravka uskutočnil priateľský futbalový zápas medzi príslušníkmi Hasičského a záchranného zboru a príslušníkmi Policajného zboru SR. Víťazmi sa stali hasiči, ktorí v druhom polčase zasiahli súperovu bránku 3 – krát a do konca zápasu udržali jednogólovú prevahu. Aktivita hasičov sa zvýšila hneď na začiatku druhého polčasu, keď v 48. minúte strelili 1. gól, a vyrovnali tak na 1 : 1. Od 53. minúty viedli policajti, v 79. minúte zápasu hasiči zasiahli ich bránku a vyrovnali tak na 2 : 2. O desať minút neskôr, 2 minúty pred koncom zápasu, sa hasičom podarilo dostať do vedenia. Futbalisti oboch tímov predviedli krásnu hru, ktorú nakoniec vyhrali príslušníci HaZZ.
Hasičský a záchranný zbor reprezentovali:
Martin Rusnák (KR HaZZ BB)
Pavol Ličko (KR HaZZ KE)
Ivan Ronald (KR HaZZ BB)
Dušan Bestvina (KR HaZZ TN)
Gabriel Škvarla (KR HaZZ KE)
Denis Urgela (KR HaZZ BB)
Daniel Benkovský (KR HaZZ TT)
Ján Kouřil (KR HaZZ BB)
Peter Roháč (KR HaZZ TN)
Michal Pálenník (KR HaZZ BB)
Michal Bariak (KR HaZZ BB)
Roman Matuška (KR HaZZ BA)
Martin Holík (KR HaZZ BB)
Juraj Krčmárik (KR HaZZ ZA)
Mário Čurgali (KR HaZZ NR)
Šimon Stredák (KR HaZZ BA)
Kristián Bodri (KR HaZZ TT)
Dušan Drienovský (KR HaZZ BB)
Foto: HaZZ

 

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

A4ka cup corona edition 2, Terňa 2021

Komentáre comments

X