Hasičské slávnosti v českých Litoměřicích

Hasičské slávnosti v českých Litoměřicích

V Litoměřicích od dnes prebieha VII. celorepublikový sraz hasičstva s výstavou historické hasičské techniky – Hasičské slavnosti Litoměřice 2017. V rámci prehlbovania priateľských vzťahov vyplývajúcich z Memoranda o spolupráci uzavretým medzi Generálním ředitelstvým HZS a Prezídiom HaZZ prijali pozvanie aj predstavitelia Hasičského a záchranného zboru zo Slovenska. Na tohtoročnej výstave majú návštevníci možnosť vidieť historickú hasičskú techniku, súčasnú najmodernejšiu hasičskú a vojenskú techniku, výstavu zberateľov hasičských doplnkov a mnoho ďalšieho. Hasičské slávnosti potrvajú až do zajtrajšieho večera a vyvrcholia ohňostrojom.

Počas návštevy slovenskej delegácie sa zajtra uskutoční 2. priateľský medzištátny futbalový zápas medzi českými a slovenskými profesionálnymi hasičmi, na ktorý sa naši futbalisti pripravujú aj formou dnešného taktického tréningu. Reprezentácia slovenských futbalistov je tvorená príslušníkmi z celého Slovenska.

Futbalový zápas, ktorý sa uskutoční na štadióne v Litoměřicích o 18.00 hod., bude dostupný ONLINE – https://www.youtube.com/watch?v=eLojYlo7BNQ

Hasičské slávnosti v Litoměřicích sú dostupné online – https://www.youtube.com/watch?v=AlkxAH9Po50

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X