Home / PRÁVE TERAZ / Hromadná dopravná nehoda pri obci Tupá

Hromadná dopravná nehoda pri obci Tupá

Hromadná dopravná nehoda pri obci Tupá

Hasiči zo Šiah momentálne zasahujú pri hromadnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/66 v katastri obce Tupá, okres Levice. Pri nehode došlo k zrážke kamióna, dodávky a 3 osobných motorových vozidiel. Hromadná nehoda si vyžiadala 4 zranené osoba, na mieste zasahuje aj vrtuľníková záchranná zdravotná služba. Hasiči momentálne vykonávajú na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X