Home / AKTUALITY / Júlový výcvik dobrovoľných hasičov vo VC HaZZ Lešť

Júlový výcvik dobrovoľných hasičov vo VC HaZZ Lešť

Júlový výcvik dobrovoľných hasičov vo VC HaZZ Lešť

Vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť sa v dňoch 7. a 8. júla 2017 uskutočnil výcvik dobrovoľných hasičov z obcí Sása, Senohrad, Muráň, Brusno a Jelšava. Dobrovoľní hasiči počas prípravy získali výcvik od profesionálnych hasičov s využitím moderných trenažérov vo výcvikovom centre európskej úrovne. Dobre vycvičení môžu potom zasahovať pri udalostiach rozsiahleho charakteru ako sú napr. povodne, lesné požiare, požiare v prírodnom prostredí, kalamity a pod. V priebehu výcvikového roka sa v priestoroch Výcvikového centra HaZZ Lešť plánujú vystriedať stovky dobrovoľných hasičov, ktorí sú zaradení do kategórie A.

Foto: Milan Dermek

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

A4ka cup corona edition 2, Terňa 2021

Komentáre comments

X