Kamión skončil v záhrade rodinného domu

Dnes hodinu po polnoci boli hasiči z Kysuckého Nového Mesta vyslaní k dopravnej nehode kamiónu do obce Povina v okrese Kysucké Nové Mesto. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že poľský kamión narazil do oplotenia rodinného domu a narazil do stromu v záhrade. Vodič sa nachádzal mimo vozidla a bol v šoku. Na mieste bol ošetrený posádkou záchrannej zdravotnej služby. Hasiči asistovali odťahovej službe pri vyťahovaní kamiónu, nakoľko hrozilo, že dôjde k poškodeniu nádrže PHM a následnému úniku pohonných hmôt. Po vytiahnutí vozidla sa hasiči vrátili na hasičskú stanicu.

Ilustr. foto: aktuality.sk

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X