Kolektívna zmluva vyššieho stupňa na rok 2017

Kolektívna zmluva vyššieho stupňa na rok 2017

Vo štvrtok 22. decembra 2016 došlo k podpisu Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa na rok 2017 medzi Ministerstvom vnútra SR, Odborovým zväzom hasičov, Odborovým zväzom zmenových hasičov, Odborovým zväzom polície SR, Slovenským odborovým zväzom verejnej správy a kultúry a Odborovým zväzom KOVO. Ministerstvo vnútra SR bolo zastúpené podpredsedom vlády a ministrom vnútra Robertom Kaliňákom, Odborový zväz hasičov prezidentom Petrom Šagátom, Odborový zväz polície SR predsedom Mariánom Magdoškom, Slovenský odborový zväz verejnej správy a kultúry predsedníčkou Máriou Mayerovou, Odborový zväz KOVO podpredsedkyňou rady Monikou Benedekovou a Odborový zväz zmenových hasičov predsedom Kamilom Ferkom. Kolektívna zmluva vyššieho stupňa bola uzatvorená za účelom zabezpečenia oprávnených záujmov a potrieb príslušníkov HaZZ, na zlepšenie podmienok vykonávania štátnej služby vrátane sociálnych, zdravotných a kultúrnych podmienok.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X