Kolektívna zmluva vyššieho stupňa na rok 2017

Kolektívna zmluva vyššieho stupňa na rok 2017

Vo štvrtok 22. decembra 2016 došlo k podpisu Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa na rok 2017 medzi Ministerstvom vnútra SR, Odborovým zväzom hasičov, Odborovým zväzom zmenových hasičov, Odborovým zväzom polície SR, Slovenským odborovým zväzom verejnej správy a kultúry a Odborovým zväzom KOVO. Ministerstvo vnútra SR bolo zastúpené podpredsedom vlády a ministrom vnútra Robertom Kaliňákom, Odborový zväz hasičov prezidentom Petrom Šagátom, Odborový zväz polície SR predsedom Mariánom Magdoškom, Slovenský odborový zväz verejnej správy a kultúry predsedníčkou Máriou Mayerovou, Odborový zväz KOVO podpredsedkyňou rady Monikou Benedekovou a Odborový zväz zmenových hasičov predsedom Kamilom Ferkom. Kolektívna zmluva vyššieho stupňa bola uzatvorená za účelom zabezpečenia oprávnených záujmov a potrieb príslušníkov HaZZ, na zlepšenie podmienok vykonávania štátnej služby vrátane sociálnych, zdravotných a kultúrnych podmienok.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X