Majstrovstvá SR v hasičskom športe dnes vyvrcholia kráľovskou disciplínou

Majstrovstvá SR v hasičskom športe dnes vyvrcholia kráľovskou disciplínou

Dnešný, posledný deň 44. ročníka Majstrovstiev Slovenskej v hasičskom športe, budú hasiči súťažiť v disciplíne „požiarny útok“. Súperiť medzi sebou bude 12 družstiev, ktoré sa budú snažiť o dosiahnutie najlepšieho času. Súťaž sa koná na Námestí SNP vo Zvolene.
Včera sa na štadióne SNP v Banskej Bystrici uskutočnila „štafeta 4 x 100 m s prekážkami“ ktorú s časom 54,61 s. suverénne vyhrali hasiči z OR HaZZ v Poprade. Na 2. mieste sa umiestnili príslušníci z OR HaZZ v Trenčíne s časom 59,96 s. a 3. miesto obsadili hasiči z OR HaZZ v Kežmarku s časom 62,12 s.
Po ukončení poslednej disciplíny sa o cca. 12.30 hod. uskutoční vyhlásenie výsledkov na námestí SNP vo Zvolene.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Štartovacia pištoľ alebo revolver na náboje v kal. 6 mm (Short Blank) je podľa zákona expanznou zbraňou.

Dňa 2.12.2021 bola schválená v parlamente novela Zákona č. 190/2003 Z. z. (o strelných zbraniach …

X