Na cyklickej príprave vo VC HaZZ Leš sa zúčastnili dobrovoľní hasiči z Trenčianskeho kraja

VC HaZZ Lešť sa zúčastnili dobrovoľní hasiči z Trenčianskeho kraja

Vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť sa v dňoch 29. a 30. apríla 2016 uskutočnila cyklická príprava dobrovoľných hasičov z obcí Horná Suča, Hôrka nad Váhom, Soblahov, Pobedim, Trenčianska Teplá a Zlatníky. Dobrovoľní hasiči počas prípravy získali výcvik od profesionálnych hasičov s využitím moderných trenažérov vo výcvikovom centre európskej úrovne. Dobre vycvičení môžu potom zasahovať pri udalostiach rozsiahleho charakteru ako sú napr. povodne, lesné požiare, požiare v prírodnom prostredí, kalamity a pod. Výcviky dobrovoľných hasičov zaradených v kategórii A budú prebiehať počas celého výcvikového roka.

Foto: Milan Dermek

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X