Na Majstrovstvách SR vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel sa zatiaľ predviedli hasiči z Košíc, Galanty a Kežmarku

Majstrovstvá SR vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel sú v plnom prúde. Ako prví sa na štartovaciu čiaru postavili hasiči z Košíc, ktorí za svoj výkon získali 449 bodov. Nasledovalo súťažné družstvo z Galanty, ktoré svoj pokus ukončilo so ziskom bodov 425. Pred malou chvíľou dobojovali hasiči z Kežmarku, ktorí sa so ziskom bodov 455 v priebežnom poradí nachádzajú na 1. mieste. Na štart sa momentálne pripravujú hasiči zo Žiliny, po nich sa do súťažného zápolenia vrhnú príslušníci zo Zvolena, HaZÚ hl. mesta SR Bratislavy, Nového Mesta nad Váhom a Nitry.
Vyhodnotenie XI. ročníka Majstrovstiev Slovenskej republiky vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel sa uskutoční dnes, o cca. 15.30 hod. na Radničnom námestí v Pezinku.
Všetkých srdečne pozývame. Vstup je voľný!