Na Veľkú noc zasahovali slovenskí hasiči najmä pri požiaroch

Hasiči boli v období Veľkonočných sviatkoch od 25. do 28. marca 2016 vyslaní k viac ako 300 výjazdom na Slovensku. Najčastejšie zasahovali pri požiaroch – až 189 – krát, pričom najčastejšie horelo v Prešovskom, Banskobystrickom a Bratislavskom kraji. Pri technických udalostiach museli hasiči zasahovať 73 – krát, boli vyslaní k 44. dopravným nehodám a k 3. ekologickým zásahom. Najviac výjazdov, až 99, zaznamenali hasiči na Veľký piatok, kedy museli zasahovať najčastejšie pri požiaroch, a to až 64 – krát. V sobotu boli vyslaní k 66. výjazdom, v nedeľu k 76. udalostiam a na Veľkonočný pondelok k 68. zásahom. Počas Veľkonočných sviatkov vykonali hasiči celkom 309 výjazdov.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Štartovacia pištoľ alebo revolver na náboje v kal. 6 mm (Short Blank) je podľa zákona expanznou zbraňou.

Dňa 2.12.2021 bola schválená v parlamente novela Zákona č. 190/2003 Z. z. (o strelných zbraniach …

X