Na Veľkú noc zasahovali slovenskí hasiči najmä pri požiaroch

Hasiči boli v období Veľkonočných sviatkoch od 25. do 28. marca 2016 vyslaní k viac ako 300 výjazdom na Slovensku. Najčastejšie zasahovali pri požiaroch – až 189 – krát, pričom najčastejšie horelo v Prešovskom, Banskobystrickom a Bratislavskom kraji. Pri technických udalostiach museli hasiči zasahovať 73 – krát, boli vyslaní k 44. dopravným nehodám a k 3. ekologickým zásahom. Najviac výjazdov, až 99, zaznamenali hasiči na Veľký piatok, kedy museli zasahovať najčastejšie pri požiaroch, a to až 64 – krát. V sobotu boli vyslaní k 66. výjazdom, v nedeľu k 76. udalostiam a na Veľkonočný pondelok k 68. zásahom. Počas Veľkonočných sviatkov vykonali hasiči celkom 309 výjazdov.

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X