Naša reprezentácia sa v máji predstaví na dvoch medzinárodných súťažiach

Reprezentačné družstvá dorastencov a dorasteniek (13-18 rokov) sa nám v najbližších dňoch predstavia na dvoch medzinárodných súťažiach. Už 1.mája sa nám predstavia na Vyšegratskom pohári v Ostrave v disciplínach 100m cez prekážky a v hasičskej veži.

O dva týždne neskôr sme dostali pozvánku na medzinárodnú súťaž do Poľského mesta Torúň, ktorá sa bude konať 13-15 mája. Naši reprezentanti sa nám predvedú v disciplínach 100m cez prekážky, v hasičskej veži a v požiarnom útoku.

Asi je správne uviesť ako na tom naša reprezentácia je. V iných krajinách je reprezentácia prioritou, a ma kvalitné materiálne a finančné zabezpečenie. U nás to tak nieje. Musíme bojovať s aktuálne  nastaveným systémom, ktorý vyradil disciplíny hasičského športu zo Slovenska a musíme sa spoliehať  hlavne na sponzorov, ktorých ako všetci vieme je v dnešnej dobe veľmi ťažké získať.

Preto prosíme všetkých, ktorí by vedeli akýmkoľvek spôsobom pomôcť, či už finančne, materiálne, alebo v tejto chvíli s dopravou, aby sa nám ozvali na mail grafik.marek@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0915 640 173.

Určite každá pomoc je pre nás vítaná a určite nám pomôže.

Združenie Slovenských reprezentácií v hasičskom športe

Adresa: Družstevná 1052 , 024 01 Kysucké Nové Mesto ( v budove hasičskej stanice )

IBAN:  SK47 0200 0000 0032 7231 4859