Návšteva čestného hasiča

Návšteva čestného hasiča

Prešovskí a trnavskí hasiči navštívili najmladšieho čestného príslušníka Hasičského a záchranného zboru ppráp. Patrika Šimoňáka. Pri svojej návšteve v škole SSOŠ ELBA v Prešove odovzdali Patrikovi novú hasičskú uniformu, aby mohol ďalej čestne reprezentovať HaZZ, a aby posolstvo zboru a informácie o ňom mohol šíriť aj medzi svojimi spolužiakmi. Hasiči zastihli nič netušiaceho Patrika na písomke. Svojich hostí previedol po budove školy, predstavil im vedenie a učiteľov a porozprával im o svojej adaptácii v školskom prostredí. V mene hasičov ďakujeme za milé privítanie a veríme, že Patrik bude HaZZ s radosťou reprezentovať aj naďalej. Písomka ho ale neminie 🙂 !

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči smerovali k dopravnej nehode s účasťou sanitky

V piatok 7. januára okolo 11.00 hodiny došlo na ceste prvej triedy v katastri obce …

X